fbpx

 

 

את דרכי בחברות ואירגונים התחלתי כמדריך מיינדפולנס, הדרכתי והעברתי תהליכים צוותיים וימי בריאות לחברות ואירגונים. עבדתי במוסדות שונים דרכם נשלחתי לפגוש מערכות עבודה מגוונות במטרה למצוא שיח משותף בין חברי הצוות ולשפר את יכולת התקשרות בעבודה המקצועית.

לאחר זמן בו עסקתי רק במיינדפולנס נפתחתי לראות שאורח חיים בריא ומאוזן בחברות, בצוותים בסביבה מקצועית דורשת שילוב של הביטים מגוונים על מנת ליצור סביבת עבודה בריאה ~ קהילתית ~ וכלכלית יחד.  קיום אני בונה ומנהל תוכניות אורח חיים ובריאות שנתיים עבור צוותים חברות ואירגונים המשלבים הרצאות, סדנאות, ימי ספורט, תזונה, התנדבות ועוד בסביבת עבודה התומכת בהבנה בסיסת של יצירת כוח עבודה מגובש וקהילתי. פעיליות אלו אני מעביר דרך הדרכות בשוטף, אירועים חד יומיים והשתלמויות של כמה ימים עבור מטרה אחת של יצירת כוח עבודה בעל ערך קיימי גבוה, הן בהון האנושי והכלכלי. 

אני מטפל בקליניקה בכפר סבא ומנחה מיינדפולנס בזום  

clinic

שלום שמי איליה טמיר, 
תלמיד, מדריך ובצמיחה והתפתחות מתמדת, אני משתדל ללמוד יום יום משהו חדש על עצמי, על העולם ועל האנושות. 
אני בוגר לימודי טיפול ארבע שנתי מתאם מכלל רידמן לרפואה משלימה בפסיכותרפיה טרנספרסונלית, ריברסר מוסמך ותלמיד בודהיזם כ9 שנים.
לאורך הזמן התמקצי בטיפול אינטגרטיבי בין מטדולוגיות בודהיסטיות לבין טיפולים מודרנים פסיכולוגים. 

בחיי המקצועים אני לובש שתי כובעים, כובע ראשון הוא טיפול וליווי אישי ובכובע השני אני יוצר 
תכני בריאות וכושר לחברות ואירגונים. 

שני עולמות אלו מתכנסים יחד בהדרכת קבוצות במיינדפולנס ומדיטציה. 

אצלי בטיפול תפגשו מפגש ומרחב של התפתחות, צמיחה ושל התמודדות. מתוך אמונה שאין הסבל פוסח על אף אדם הלובש גוף אני יכול להתחבר לקושי של כל אדם להבין אותו לעומקו יחד עם המטופל. לאחר התחברות לבקשה הפנימית אנחנו נמצח יחד מתוך כאב/קושי זה לחיבור, העצמה ושחרור. אני משתמש בכלים רבים בזמן הטיפול בינהם ריברסינג, תכניקות נשימה, מיינדפולנס והילינג. אני מאמין מעומק ליבי שבכל אדם קיימת רפואה פנימית עתיקה, רפואה זו מכווינה את אותו אדם לפגוש את המדריך הנכון, הטיפול הנכון, התכניקה הנכונה כדי להחזיר את מערכת הגוף ~ נפש לאיזון. כמו כן אני נוכחתי לראות שלכל איש.ה יש מצפן רוחני אשר מכווין אותו למטרה שאותה הוא בא להגשים כאן. עבודתי היא לעורר באדם את הרפואה הפנימית ואת המצפן הרוחני כדי להוביל אותו לשיח, קשר ומערכת יחסים חזקה שלו.ה עם עצמו.ה. הטיפול בבסיסו הוא לשוב חזרה אל זרם הקשר האישי, לחיות מתוך חיבור אמיתי אל משאבי האנרגיה, האושר, השמחה והנחת ומתוך כך למצוא חיים בעלי ביטחון, ערנות ושחרור.

Meditation

בחיי הפרטיים אני גר היום באבן יהודה יחד עם בת זוגתי המופלאה.
אני אוהב לגדל צמחים, לגלוש גלים, לטפס בולדרים, לצייר ולעבוד בעץ. יש אצלי מקום בלב למצוא
קרשים או גזעים ברחוב ולהפוך את זה לפריט מחודש ואסטטי. החיים מאוד רחבים ויש כל כך הרבה מה לחקור בהם. תחום הקיימות, בפרט הכלכלה המעגלית זהו תחום המחקר בזמני הפנוי, כל הקשור לפרמאקלצ’ר, מחזור, אנרגיה מתחדשת זהו תחום מחקר אשר יש בו כל יום משהו חדש נוסף. 

שואף יום אחד לחיות בסביבה שמקיימת את עצמה גם כקהילה אנושית חיה ומאוחדת וגם כגוף טכנולוגי אשר מעשיר את הסביבה כמו שהוא מעשיר את האדם. 

השאיפה שלי מעצמי זה לקדם אנשים פרטיים ואירגונים לחזון הפנימי שלהם. לתמוך בתהליכי התפתחות אשר מקדמות קירבה לאדם ואדמה, ויוצרות מערכות כלכליות בריאות המקדמות חיים בשיתוף ורואות את האדם כחלק מתוך אורגניזם חיי אשר מכיל בתוכו מינים, צמחים ואורגניזנים שונים. 

 

 

 

“מי ייתן וכל היצורים החיים יחיו בחופש, שחרור, סגסוג, שלווה ונחת” 

איליה טמיר | טלפון: 054-6246624| אימייל: ilyatamir.ht@gmail.com

או